Слухати

Надія Савченко має намір голодувати до смерті

16 березня 2015 - 20:11
Надія Савченко поновлює голодування. Про це заявив 16 березня глава комісії з безпеки Громадської палати РФ, голова столичної Громадської спостережної комісії Антон Цвєтков
Надія Савченко має намір голодувати до смерті / Новини на Громадському радіо

Надія Савченко поновлює голодування. Про це заявив 16 березня глава комісії з безпеки Громадської палати РФ, голова столичної Громадської спостережної комісії Антон Цвєтков. Адвокати Надії Марк Фейгін і Микола Полозов підтверджують цю інформацію. Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін опублікував фотографію звернення Надії до українського народу. 

«Шановані мною добрі люди, Українці.

Я не могла не показати вам, що почула вас і не відреагувала на ваші прохання до мене, і почати їсти. Інакше, як ви повірите в майбутньому, що мені важлива наша думка.
Я також показала, що мені вистачило мудрості і терпіння йти на компроміс, але компроміс повинен бути двостороннім.
Я уважила рішення Європейського суду із прав людини і прислухалася до його поради припинити голодування і не наносити шкоди своєму здоров’ю.
Але тепер почуйте і ви всі мене. Шкоду моєму здоров’ю в російській  в’язниці наношу не я, а ті кати, які мене сюди безчесно і незаконно викрали і посадили. І, на жаль, навіть Європейський суд із прав людини не може мене захистити в Росії.
Я не безкомпромісна людина, але торгувати правдою і совістю не можу і не хочу!
Я дуже сподіваюся, що для України із Росією ще можливі компроміси, але для мене із правовою системою Російської Федерації компромісів бути не може! Бо не можливі компроміси між честью і безчестям!
Я призупинила голодування на десять днів із 5-го по 15-те березня 2015 року, щоб показати добрим людям, що поважаю і ціную вашу думку. Але більше не можу, бо інакше просто не буду поважати сама себе! Із 16-го березня 2015 року я продовжую голод до дня повернення мене в Україну чи до останнього дня мого життя в Росії! До кінця. До переможного кінця!!!
Я буду жити! Бо в Україні — Герої не вмирають!
Я буду вільна! Бо в нас — рабів до Раю не пускають!
І Кремль поверне мене на мою Батьківщину — Україну!
Навіть якщо зробить це грузом-200 в труні, перев’язаній стрічкою із бантиком, подарунком на мій день народження 11 травня 2015 року! Якщо російська влада так боїться втратити своє обличчя і їй не дістає духу і сміливості чесно визнати свою помилку, то я людського обличчя не втрачала ніколи!
Замість того, щоб чесно визнати, що Слідчий комітет РФ дав маху, викравши мене і ще сотню українців і запроторивши нас у в’язниці дискредитував себе як слідчий орган своїми злочинними кримінальними діями, і покарати їх по закону, російська влада потакає їх діям, показуючи цим всьому світові, що в Росії немає Закону!
Проте, навіть самий короткозорий російський політик не може не розуміти, що моя смерть в Росії стане всього лише приводом, але приводом для початку Третьої Світової війни! Бо світова спільнота вже не зможе більше дозволити Росії плювати на міжнродне право. Анексією Криму, війною на Донбасі, викрадення і вбивством вільних громадян інших держав! Кожен зрозуміє, що сьогодні Росія принесла біду в Україну, а завтра прийде із бідою і в їх дім.
Тому, якщо росіяни не хочуть війни, то повинні, нарешті, набратися мужності і зупинити свою кровожерливу владу!

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+