Слухати

Рада виділила 3 млн грн на соцвиплати для переселенців

08 квітня 2015 - 16:20 66
Верховна Рада внесла зміни до державного бюджету країни: за пропозицією Уряду на виплати переселенцям виділили близько 3 млрд грн

Вимушеним переселенцям з Донбасу та Криму на 2-3 тижні затримували соціальні виплати. Ці затримки були повя’язані із плануванням бюджету. Про це Громадському радіо розповів міністр соціальної політики Павло Розенко. За його словами, зараз гроші переселенцям виплачуються за графіком. Верховна Рада внесла зміни до державного бюджету країни: за пропозицією Уряду на виплати переселенцям виділили близько 3 млрд грн.

«Після ухвалення ми виплатили всю затримку, і я сподіваюся, що до кінця року нам вистачить цих коштів, щоб вчасно і в повному обсязі виплачувати цю допомогу», — розповів Павло Розенко.

За словами міністра соцполітики, Уряд прийняв два нововведення щодо допомоги переселенцям. Це збільшення цих виплат інвалідам — до 949 грн. І друге — продовження термінів виплати, адже попередня постанова передбачала 6-місячну дію допомоги. Відтепер у першу чергу інваліди, непрацездатні та багатодітні особи можуть оформити допомогу повторно на 6 місяців.

Нагадаємо, непрацездатні переселенці отримують 884 грн. на місяць, працездатні – 442 грн. на місяць.

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+