Слухати

Рада виділила 3 млн грн на соцвиплати для переселенців

08 квітня 2015 - 16:20
Верховна Рада внесла зміни до державного бюджету країни: за пропозицією Уряду на виплати переселенцям виділили близько 3 млрд грн
Рада виділила 3 млн грн на соцвиплати для переселенців / Новини на Громадському радіо

Вимушеним переселенцям з Донбасу та Криму на 2-3 тижні затримували соціальні виплати. Ці затримки були повя’язані із плануванням бюджету. Про це Громадському радіо розповів міністр соціальної політики Павло Розенко. За його словами, зараз гроші переселенцям виплачуються за графіком. Верховна Рада внесла зміни до державного бюджету країни: за пропозицією Уряду на виплати переселенцям виділили близько 3 млрд грн.

«Після ухвалення ми виплатили всю затримку, і я сподіваюся, що до кінця року нам вистачить цих коштів, щоб вчасно і в повному обсязі виплачувати цю допомогу», — розповів Павло Розенко.

За словами міністра соцполітики, Уряд прийняв два нововведення щодо допомоги переселенцям. Це збільшення цих виплат інвалідам — до 949 грн. І друге — продовження термінів виплати, адже попередня постанова передбачала 6-місячну дію допомоги. Відтепер у першу чергу інваліди, непрацездатні та багатодітні особи можуть оформити допомогу повторно на 6 місяців.

Нагадаємо, непрацездатні переселенці отримують 884 грн. на місяць, працездатні – 442 грн. на місяць.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+