Слухати

Порошенко в Одесі закликав не голосувати за Ківалова та «Опозиційний блок»

11 квітня 2015 - 11:58 80
Порошенко сказав: "Як тільки я буду бачити, що губернатор не відповідає тим вимогам, які я висуваю для наведення порядку в Одесі, моє рішення буде негайним"

«Я закликаю, як Президент України, не голосувати за Ківалова, не голосувати за»Оппозиційний блок», — про це Президент України заявив під час візиту до Одеси. Говорячи про можливість заміни губернатора в Одесі, Президент Порошенко сказав: «Як тільки я буду бачити, що губернатор не відповідає тим вимогам, які я висуваю для наведення порядку в Одесі, моє рішення буде негайним». 

Порошенко в Одессе Відповідаючи на питання журналістки, чи пов’язана «Морська партія» Ківалова з Блоком Порошенка, Президент сказав:

«Політично Ківалов є народним депутатом України і ніякого відношення ні до мене, ні до мого політичного блоку не має. І не треба робити одеситів дурнями. Не треба робити, що одеситів комусь вдасться обдурити. Вони дуже розмуні. І тому для мене питання є абсолютно чітке. Якщо хтось боїться виборів, той боїться демократій. І веде країну до тиранії. Я не побоявся президентських виборів і переміг на виборах в Одесі», — сказав Порошенко.

Нагадаємо, 10 квітня Президент України Петро Порошенко відвідав Одесу з офіційним візитом.

Аудіо і фото з соцмереж Віри Запорожець.

 

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+