Слухати

ОБСЄ 10 годин домовлялася з бойовиками, щоб вивезти тіло бійця «Азову»

20 квітня 2015 - 12:19 494
Про це Громадському радіо повідомив прес-секретар полку "Азов" Олександр Алфьоров

agcbukaq3f8_142947337236Про це Громадському радіо повідомив прес-секретар полку «Азов» Олександр Алфьоров. Загиблого Георгія Джанелідзе бойовики не давали вивезти з Широкіного. Вони навіть замінували тіло Георгія. Допомогло тільки втручання спостережної міссії ОБСЕ

Під час виконання бойового завдання грузинський інструктор, який перебував у полку «Азов», потрапив під обстріл і разом із хлопцями намагався відійти від лінії вогню й був смертельно поранений. На жаль, тіло Георгія залишилося на прострілюваній відстані. Спроби наших бійців забрати тіло не були здійснені. При тому бойовики так само намагалися підійти до тіла Георгія і в один з тих підходів вони поклали тіло на протопіхотну міну для того, щоб під час того, коли наші бійці заберуть тіло Георгія, вона вибухнула. Завдячуючи місії ОБСЄ, майже через 10 годин переговорів місіонери з ОБСЄ змогли домовитися з терористами про те, що тіло Георгія буде забрано. Під час забирання тіла міна вибухнула, проте вдалося тіло інструктора полку «Азов» забрати.

– Скажи, будь ласка, чи це відповідає дійсності: інформація, що під час того, як забирали тіло загинув ще один боєць «Азову»?

Під час забирання тіла ніхто не загинув, тому що це була спеціальна операція зроблена. Хочу сказати, що під час замінування тіла Георгія загинув один з терористів, якого вдалося вбити під час того, коли терористи намагались добратися до тіла інструктора полку «Азов».

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+