Слухати

Літню форму бійці АТО почнуть отримувати в середині травня, — Арахамія

27 квітня 2015 - 14:40

85656Поки у мирних містах зони АТО налагоджується життя, обстріли на передовій не вщухають. Українські військові забезпечені продуктами харчування, але бійцям все ще не видали літню форму. Про це з місця подій передає кореспондент Громадського радіо Ірина Сампан.

«На кожному блокпосту говорили, що немає літньої форми. Єдина форма, яка їм видана була, це при мобілізації. Найголовніше — не має взуття. Крім волонтерів ніхто формою їх не забезпечує», — розповіла кореспондент.

За словами координатора ради волонтерів при Міністерстві оборони України Давида Арахамії, скоріш за все, перші поставки літньої форми будуть в середині травня.

«Якщо не помиляюся, 10 травня — дата перших поставок, згідно договорів… Промисловість не може одночасно всіх солдатів забезпечувати», — розповів Давид Арахамія.

Після того, як постачальник віддає замовлення, на наступний день вранці форму вже відвозять в АТО, але є важливий нюанс, говорить координатор ради волонтерів:

«Часто бувають затримки через те, що заступник командира бригади по тиловому забезпеченню належним чином не оформлює заявки і не передає в штаб. Він повинен відразу писати заявку, щоб вона була свіжа і уточнена. Це важливо».

Иллюстрация: zn.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+