Слухати

На території «ЛНР» виникла нова псевдодержава «КНР», — боєць

27 квітня 2015 - 17:14
У зоні бойових дій, на непідконтрольнійукраїнській армії території, твориться беззаконня і править той, у кого озброєння і чисельність банди більше
На території «ЛНР» виникла нова псевдодержава «КНР», — боєць / Новини на Громадському радіо

IMG_7693У зоні бойових дій, на непідконтрольнійукраїнській армії території, твориться беззаконня і править той, у кого озброєння і чисельність банди більше. Так зовсім недавно на території «ЛНР» виникла нова псевдодержава «Козацька народна республіка» («КНР»), яка веде бойові дії проти всіх. Ця, так звана, республіка географічно розташовується у місті Стаханов Луганської області і селах навколо міста, саме там, де працюють вугільні шахти. Створили «КНР» люди з Ростовської області Російської Федерації, — про це кореспонденту Громадського радіо Дмитру Пальченку розповів боєць диверсійно-розвідувальної групи української армії Андрій з позивним «Японець»:

«На нашій частині фронту йдуть невеликі бої, тому що ту частину фронту зараз захватила так звана «Козацька народна республика», яка не підтримує ні «Луганьску народну республіку», ні «Донецьку», ні нас. Їх задача, просто на просто, — вони викачують ресурси. Вони викачують вугілля і вивозять його в Росію. Вони нікого не підтримують, не хочуть ні з ким ділитись. І чим довше буде тривати цей конфлікт, тим їм вигідніше. Регулярно спостерігаємо, як вони перестрілюються з «ЛНР», регулярно перестрілюються з нами. Є інформація від розвідки, що від них тікають люди».

На початку війни ті, хто зараз започаткував так звану «КНР», заявляли, що підтримують ополченців «ДНР», але у «Донецькій народній республіці» їм не сподобалось, — розповів український військовий:

«Тому що треба було з ними ділитись, треба підпорядковуватись Захарченку. Воно їх не влаштовує, вони хочуть будувати свій новий руській мир, так, як вони його бачать. Там працюють люди з Ростовської області, які хочуть будувати туту нову державу за рахунок наших ресурсів, за рахунок нас. Коли побачили, що їх ніхто не підтримує, зробили свою республіку, яка воює зі всіма».

Забезпечує зброєю цю, так звану, «КНР» Росія, — говорить боєць диверсійно-розвідувальної групи української армії. Також новостворена республіка б’ється за гумконвой із ЛНР. За думкою Андрія, ця, так звана, республіка створена для затягування конфлікту на Донбасі.

Дмитро Пальченко для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+