Слухати

З «ЛНР» та «ДНР» везуть вугілля, а туди переправляють тролейбуси, — боєць ЗСУ

27 квітня 2015 - 20:59
На ділянці фронту одного з батальйонів української армії з окупованої території проходять ешелони з вугіллям
З «ЛНР» та «ДНР» везуть вугілля, а туди переправляють тролейбуси, — боєць ЗСУ / Новини на Громадському радіо

На ділянці фронту одного з батальйонів української армії з окупованої території проходять ешелони з вугіллям. У зворотньому напрямку, на окуповані території, іноді проходять вагони з технікою, зокрема військовослужбовці бачили, як залізницею переправляли тролейбуси. Про це Громадському радіо розповів заступник командира четвертого механізованого батальйону Юрій Хан, який служить на ділянці фронту, де фіксують переміщення залізничних складів з окупованих територій:

«Підтверджую, що на ділянці фронту, яку ми контролюємо, і на якій залізнична дорога йде, вагони проходять. В основному з вугіллям проходять вагони, поза графіком, вони не регламентують графік. Ми чуємо ці потяги декілька разів на день, від двох до шести разів. Завжди, коли йде цей потяг, у нас підвищена пильність. Спостерігаємо, щоб окрім вугілля не проїхали наші опоненти, скажімо так… Ми доповідаємо про ці випадки вищому командуванню, але не в моїй компетенції це регулювати чи зупиняти».

IMG_7685IMG_7771

Дмитро Пальченко для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+