Слухати

Британський мільярдер закликав легалізувати легкі наркотики в Україні

05 травня 2015 - 13:30
Британський мільярдер Річард Бренсон, засновник компанії VirginGroup, автор книги «Втрачаючи цнотливість» закликає реформувати наркополітику в Україні і декриміналізувати споживання наркотиків
Британський мільярдер закликав легалізувати легкі наркотики в Україні / Новини на Громадському радіо

11201416_950756141624074_1973960155_oБританський мільярдер Річард Бренсон, засновник компанії VirginGroup, автор книги «Втрачаючи цнотливість» закликає реформувати наркополітику в Україні і декриміналізувати споживання наркотиків. Про це він розповів у Києво-Могилянській академії на заході «Підтримати. Не карати», який було проведено проти існуючої наркополітики України. 

«Що має зробити новий уряд – радикально реформувати Україну, щоб не мати ситуації, коли наркополітика країни в сто разів гірша, ніж у Росії. А в Росії ця політика жахлива», — сказав пан Бренсон.

Він заявив, що в Україні приблизно 300 тисяч героїнових наркоманів, і привів у приклад Португалію, де повністю легалізували легкі наркотики. Для наркоманів держава побудувала клініки, де вони можуть отримати метадон і чисті шприци. Це обійшлося державі на дві третини дешевше, ніж утримання наркоманів у в’язниці. Поширення ВІЛ призупинилося, а героїнозалежні стали «корисною частиною суспільства», заявив Бренсон.

За словами мілліардера, вирішити проблему наркоманії можна шляхом легалізації продажу маріхуани, як це зробили у 23-х штатах Америки.

 

Вадім Родітєлєв для Громадського Радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+