Слухати

Харківські волонтери проводять арт-терапію для дітей-переселенців

06 травня 2015 - 14:38

_DSC0824У Харкові на базі адаптаційно-культурного центру «АК Центр» проводять програми для дітей-переселенців та допомагають їм подолати психологічну травму, отриману внаслідок військових дій на Донбасі. Про це розповіла керівниця проекту Вікторія Булавіна. За її словами, на базі центру організовують різні культурно-освітні заходи для дітей-переселенців, щоб зміцнити їх знання та надолужити пропущений матеріал шкільної програми.

«Багато дітей пропустили щось у школі, тому їм потрібно влітку наздогнати, щоб восени піти вже з більш міцними знаннями» — сказала вона.

Також Вікторія розповіла про дитячу кімнату, яка знаходиться на базі центру. Батьки, які вимушені піти у справах, можуть привезти дітей, з якими будуть займатися та гратися досвідчені вихователі.

_DSC0823

«У нас багато програм для діточок, бо вони потребують психологічної підтримки, підтримку сім’ї, у нас декілька акцій, учасниками яких можуть діти та їх батьки, отже це спрямовано на розвиток сім’ї, сімейних відносин. Також на розвиток дитячої творчості, бо діти переселенців дуже часто є у не дуже доброму психологічному стані, отже у нас є арт-терапія для діточок, дорослих.

Діти – це наше майбутнє. Ми повинні дуже добре розуміти, що та криза, яка у нас є, то психологічна криза. Той післятравматичний синдром, який є у дорослих, він лікується, але у дітей він залишиться на все їх подальше життя. Чим швидше, чим краще ми зможемо цю кризу подолати у діточок, тим краще буде наше майбутнє. Тому багато наших програм ми розробляємо для дітей» — сказала вона.

У Харкові «АК Центр» розташований за адресою: вулиця Червоножовтнева, 32.  Працює з понеділка по неділю, а дитяча кімната з понеділка по суботу з 11:00 до 17:00.  Телефон  центру: (057) 777-00-16.

Катерина Кадер з Харкова для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+