Слухати

Речник сектору «М» спростовує інформацію про наступ бойовиків 9 травня

07 травня 2015 - 20:34
"Інформація про масовий наступ бойовиків на українські позиції, приурочений до дня Перемоги, є способом залякати мирне населення і військовослужбовців", - Горбунов

55Інформація про масовий наступ бойовиків на українські позиції, приурочений до дня Перемоги, є способом залякати мирне населення і військовослужбовців. Так вважає прес-офіцер сектору «М» Дмитро Горбунов.

Я хочу спростувати інформацію про те, що нібито на 9 травня противник готує якийсь масштабний наступ. Майже кожного святкового дня противник використовує такі інформацію, для того, щоб залякатинаше мирне населення та військовослужбовців. У нас є сили, у нас є засоби. Ми готові до активних бойових дій. Ми добре їх провели 1 травня, і на 9 травня, сподіваюсь, не буде провокацій. Для того ми всі спільно  працюємо з силовими структурами і розробили чіткий план, який використовуємо вже в даний час, — повідомив Дмитро Горбунов.

За його словами, на маріупольському напрямку ситуація лишається на тому ж самому рівні — противник продовжує порушувати умови Мінського Меморандуму, проте «про велике скупчення в якомусь конкретному регіоні» мова не йде .

Так, лише вчора противник 12 разів порушував мови Мінського меморандуму, обстріляли наших військовослужбовців біля населеного пункту Широкіно. При цьому два раза використовував артилерію, калібром 122 і вище мм. Два рази міномети — калібром 82 мм і 120 мм, а також решта зі стрілецької зброї.

Сьогоднішні ніч та день також були неспокійні. Вночі два рази були обстріляні позиції наших військових біля Широкіно. При цьому близько першої години використовували стрілецьку зброю, автомати, кулемет, близько сьомої на протязи 15 хвилин використовувал артилерію 152 мм по нашим військам і в день один раз обстрілял з АГС 17.

Таким чином, противник продовжує порушувати умови Мінського Меморандуму. Сьогодні та завтра в нашому регіоні планує працювати місія ОБСЄ, яка спільно с працівниками ЗСУ та РФ використовують цей час для демілітаризації Широкіно. Таким чином, вони за круглим столом розглядатимуть різного роду питання, для того, щоб в Широкіно повернувся мир.  Головне завдання, яке в тристоронньому порядку розглядатиметься в нашому регіоні, це демілітаризація Широкіно та подальше вирішення конфлікту мирним шляхом.

Наші військові спостерігачі постійно наглядають за позиціями поротивника. Хочу сказати, що він переміщує техніку з одного боку на інший, проте про велике скупчення в якомусь конкретному регіоні не можу сказати.

Айсель Сафіна з Маріуполя для Громадського радіо.

Фото telegraf.com.ua

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+