Слухати

В Волновахе признали Россию агрессором

08 травня 2015 - 22:29 174
Голова Волноваської райдержадміністрації Валерій Лубінець каже, що мешканці Волновахи, як і весь український народ, знають, що таке Росія, і що вона є державою-агресором

310x205Районна рада Волноваського району, що на Донеччині, одностайно підтримала постанову Верховної Ради України від 27 січня 2015 року про визнання Росії державою-агресором.

Голова Волноваської райдержадміністрації Валерій Лубінець каже, що мешканці Волновахи, як і весь український народ, знають, що таке Росія, і що вона є державою-агресором:

«Все другие близлежащие районы на своих сессиях тоже приняли такое постановление. Волновахский район – это линия фронта. Мы все прекрасно понимаем, мы видим, мы слышим, кто и как стреляет. Наши люди погибают, и разрешения идут»

Однак експрес-опитування показало, що пересічні мешканці Волновахи не мають однозначної думки з цього питання.  Одні з них не хочуть висловлюватися взагалі. А інші просто хочуть миру, не замислюючись про причини війни.

«Всю жизнь родину защищали и украинцы, и россияне. И вдруг так резко всех развернуть… Я такого не понимаю. Мне уже так хочется, чтобы эта война закончилась, чтоб уже все решили мирным путем», — говорит жительница Волновахи.

Ігор Петровський з Дніпропетровська для Громадського радіо 

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+