Слухати

Бійці АТО шукають коханих через соціальні мережі

12 травня 2015 - 14:39
В лютому 2015 року в соціальній мережі «Фейсбук» запрацювала група «АТОшні знайомства»
Бійці АТО шукають коханих через соціальні мережі / Новини на Громадському радіо

11130292_1596938823924872_6989631286679080019_nВ лютому 2015 року в соціальній мережі «Фейсбук» запрацювала група «АТОшні знайомства». Цей майданчик створений для спілкування однодумців, патріотів, волонтерів та бійців АТО. Тут також люди мають нагоду знайти свою другу половинку. З кожним днем кількість учасників групи збільшується і вже налічує близько 1300 учасників.

Ініціаторкою створення групи «АТОшні знайомства» є волонтерка з Дніпропетровська Наталія Коваль:

- Ідея створити таку групу зародилась тому, що багато людей з Майдану, коли між собою розмовляли, то було питання, що друзі, у зв’язку з тим, що різні погляди, що розірвались соціальні зв’язки. Тема завжди була в повітрі. Мені пощастило, що я потрапила до волонтерського руху і мене оточували однодумці, але були люди, які потрапили в вакуум, не було спілкування. Група з самого початку взагалі була не була для романтичних знайомств, а для знайомства з людьми, які мають схожі погляди, думками. Таке собі знайомство для патріотів. Романтичні знайомства були на другому плані. Але більшість з того, що я спостерігаю, то все ж таки люди шукають свою іншу половинку.

- І взагалі від військових були запити, я відверто скажу. Ми в червні почали займатись волонтерською діяльністю, багато їздили і завжди хлопці, особливо кадрові, які живуть постійно у військових містечках, питали нас, дівчата, а як познайомитись. Ми постійно в чоловічому оточенні. У нас немає можливості знайомитись з дівчатами. Вони питали, але руки не доходили, щоб щось зробити, бо постійно зайняті були. А це якраз перерив був і вирішили таки створити цю групу.

Наталка Коваль зауважила, що сказати точно, скільки сердець вона поєднала, важко. Адже люди не звітують про такі речі:

- Переді мною ніхто не звітується. От, до прикладу, дівчина в групі написала в коментарях, що вона видаляє свою фотографію, бо саме в нашій групі знайшла свою другу половинку. Вона там дає поради, як дівчатам краще себе позиціонувати, як зробити так, щоб з ними знайомились. Хлопець у неї з аеророзвідки. Це єдиний випадок, про який людина сказала.

Учасник групи, який проживає в Києві, боєць Нацгвардії Володимир теж зареєструвався в групі. Там він сподівається знайти кохану і запрошує до групи друзів.

- На сьогодні виходить так, що багато моїх друзів, або не одружені, або черех те, що вони брали участь в АТО вони розлучені, — зауважив Володимир.

Киянка Ірина сподівається завдяки «АТОшним знайомствам» знайти друга, подругу, бойового побратима, а може й чоловіка:

- Люди мають знайомитись. Де їм знайомитись, якщо одні там, другі тут. І має бути спільний простір. Тому люди знайомляться десь посередині. Люди мають можливість роздивитись фотографії, заяву людину, яка пише.

За час, поки готувався сюжет до ефіру, з’ясувалось, що завдяки знайомству в групі створилось ще дві пари. Так, 27-літній одесит Андрій, військовослужбовець Збройних сил України, який служить з серпня 2014 року та пройшов не один бій, знайшов в групі свою половинку:

- Так сталось, що мою публікацію побачила вже нинішня моя дівчина… У людини буденне життя, і в неї теж не було можливості. А тут ми познайомились.

З кінця лютого вони почали спілкуватись, зустрілись і планують продовжувати знайомство.

- Я набрався сміливості і написав. Мені було байдуже, що інші скажуть. Я написав, бо мені набридло бути самотнім. А на вулиці я просто не насмілюсь підійти до дівчини, — розповів Андрій і додав, що його побратим теж знайшов свою другу половинку в групі «АТОшні знайомства».

Тим часом, в групі вже є ініціатива проводити зустрічі оф-лайн в реальному часі. І, зважаючи, що учасники з різних міст, такі зустрічі відбуватимуться в різних куточках України.

Надія Вірна для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+