Слухати

У Запоріжжі відкрили меморіальну дошку пам’яті загиблого в АТО Гутника-Залужного

28 травня 2015 - 18:34
В запорізькій гімназії № 50 під час останнього дзвоника відкрили меморіальну дошку на честь лейтенанта Івана Гутніка-Залужного, бійця Нацгвардії, який загинув у бою під Амвросіївкою у 2014 році
У Запоріжжі відкрили меморіальну дошку пам’яті загиблого в АТО Гутника-Залужного / Новини на Громадському радіо

DSC_067228 травня в запорізькій гімназії № 50 під час останнього дзвоника відкрили меморіальну дошку на честь лейтенанта Івана Гутніка-Залужного, бійця Нацгвардії, який загинув у бою під Амвросіївкою 10 серпня 2014 року. З 1999 по 2008 рік Іван навчався у п’ятдесятій школі. На відкритті меморіальної дошки, окрім учителів і школярів, були присутні товариші по службі Івана Гутніка-Залужного, військові, що повернулися з АТО, а також керівництво регіону.

Зокрема заступник голови спілки ветеранів АТО міста Запоріжжя Андрій Дячко, зазначив:

- Цього року ми першу весну зустрічаємо без нашого побратима Вані. Ми не має права про нього забувати. Тому що пам’ять про людину продовжує її життя.  

DSC_0672DSC_0681

 

 

 

 

 

 

DSC_0682Іван Гутнік-Залужний — онук всесвітньо-відомого запорізького ветерана Івана Залужного, звернення якого до президента Росії зібрало на Youtube більше 200 тисяч переглядів, та привернуло до ветерана увагу світо  вих ЗМІ. Зокрема, французька Le Monde вийшла з фотографією Івана Залужного на обкладинці. Також до дня перемоги відомий український режисер Олесь Санін, автор фільмів “Мамай” та “Поводир”, зняв ролик за участю Івана Оникійовича.

На жаль сам ветеран на відкритті дошки на честь онука присутнім бути не зміг, оскільки перебуває на лікуванні. Від сім’ї Залужних до школярів звернулася мати загиблого бійця — Галина Іванівна, яка, до речі, свого часу служила у Афганістані:

- Ровно 20 дней назад мы с моим отцом были удостоены чести находится в Верховной Раде, где cам президент Украины выразил нам слова благодарности, за воспитание Ивана, за подвиги деда в Великую отечественную войну и низко поклонился. Сегодня я хочу передать этот поклон учителям этой школы, которые помогли мне воспитать Ивана таким, каким он стал.  

 

Максим Щербина з Запоріжжя для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+