Слухати

У Дзержинську нульова підтримка України, — місцевий активіст

02 червня 2015 - 17:20

00047-0-00-01-624Місто Дзержинськ можна сміливо назвати прифронтовим. У безпосередній близькості від фронту життя міста все ж продовжується під звуки віддалених пострілів артилерії і рідкісних перестрілок. У місті з недавніх пір для підняття моралі і мотивації місцевому населенню у цей непростий час почала діяти патріотична організація «Гуртом Дзержинськ». Про те, як це бути патріотом у місті Дзержинськ, розповів Сергій Палагута – місцевий активіст, який приїхав у місто Краматорськ для отримання досвіду роботи у волонтерській справі.

- У нас вже є 19 осіб, які причетні до організації, які займаються волонтерством. Ми існуємо з 4 травня. Бажання створити організацію виникло через те, що в нашому місті 0% сприяння громади під’йому патріотизма. Міська рада не займається цим, не має у нас громадських організацій, які б почали займатися цим.

Наша мета – сприяння об’єднанню та координуванню діяльності громадського суспільства України, зокрема, громадян України для побудови демократичної, правової, соціальної-орієнтованої держави українського народу. Забезпечити європейську інтеграцію та перезавантажити систему влади в Україні. Підтримка демократії, прав людини та свободи слова. Створення умов для задоволення і захисту наукових, економічних, національних, творчих та ін. інтересів своїх членів.

У Дзержинську нульова підтримка України.

- Тобто ви можете сказати, що влада підтримує сепаратизм?

- Так. Влада, яка була під окупацією сепаратистів, та влада і залишилася до цього часу. Відкритого сепаратизму не було, бо ці люди такі, що в них декілька капелюшків під столом для зміни. У Краматорськ ми приїхали навчитися правильному створенню проектів, заяв для отримання грантів для нашого міста, познайомитися ближче з людьми, які вже декілька років працюють у цій сфері.

Дмитро Пальченко з Краматорська для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+