Слухати

Боєць Дмитро Куліш розповів про дев’ять місяців полону

04 червня 2015 - 21:32
Боєць Дмитро Куліш розповів про дев’ять місяців полону / Новини на Громадському радіо

semiorka1_0.jpg

Дмитро Куліш
Дмитро Куліш

Дмитро Куліш потрапив у полон  дев’ять місяців тому, після Іловайського котла. Як зазначила представниця Фонду оборони країни Ольга Константінова, обміняли його на людину, яку десять днів тому затримали бійці «Правого сектору». Перемовини тривали близько восьми днів і, незважаючи на загострення ситуації в районі Мар’їнки, завершилися вдало. Результат перебування Дмитра в полоні — 12 переломів, у тому числі — компресійний перелом хребта.

“Термін перебування в полоні дев’ять повних місяців. Умови були різні… І неумови, і більш-менш терпимо… потім умови змінились на інші умови. Вони постійно змінювались. Є там такі, що українців за людей не рахують. Є, які відносятться до військовополонених, як до військовополонених. Ніяких там прівілеїв особливих не було, — розповідає боєць

Дмитро не розуміє, чому його звільняли так довго, і заявляє, що має питання до своїх безпосередніх командирів:

“Вісім діб тривали переговори і були надзвичйно важкими. Але з донецької сторони за свого бійця переживали і командир бригади, і командир  роти, чого від свого безпосереднього командира Семенченка я не бачив, що мене дуже здивувало… Вони свою частину роботи зробили за п’ять годин. У нас це зайняло вісім діб”

Дмитро Куліш говорить, що знає про ще одного «донбасівця», який досі перебуває в полоні – Андрія Скачка. Він просить сприяти його звільненню всіх, від кого це залежить:

“На даний момент в Донецьку залишається ще один боєць батальйону «Донбас» Андрій Скачко. Хотілось би, щоб про нього не забували. Але поки що він залишається в Донецьку”

Ігор Петровський з Дніпропетровська для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+