Слухати

Фотовиставка «Стоп цензурі» відкрилася в Києві на Золотих воротах

05 червня 2015 - 19:13

DSC_0344 (Копировать)В Києві 4 червня відкрилася виставка присвячена Дню журналіста. У вестибюлі станції метро «Золоті Ворота», де проходить сама експозиція, розміщені кращі роботи 3- го Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни». Переважно це постери із закликами свободи слова. 

DSC_0331 (Копировать)DSC_0329 (Копировать)

На відкритті були присутні Наталя Соколенко, » Громадське радіо», Оксана Романюк, Інститут масової інформації, Аксиня Куріна, ГО «Центр UA» та представники Київського метрополітену.

Наталя Соколенко згадала, як 2013-го активісти мали намір зробити таку ж виставку:

»DSC_0350 (Копировать)Не знаю, на що ми розраховували. Такі просто були у нас фантазії, що керівник столичної підземки дозволить нам розводитися про свободу слова у його парафії. Раціо наше говорило, що це неможливо. Але ми все одно робили — фото, тексти, зверстали макет, але 29 листопада побили Дмитра Гнапа, а першого грудня по-звірячому ще багатьох колег .І наші цілком миролюбні макети та білборди вмить стали неактуальними. І от тепер – за якихось півтора року ми відкриваємо у Київському метрополітені виставку робіт на захист свободи слова, проти цензури».

Думку підтримала і Аксиня Куріна, яка зазначила, що свобода слова- це фундамент демократії.

Експозиція покликана привернути увагу до того, що про свободу слова варто згадувати не лише в День журналіста і що це є справою всього суспільства.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+