Слухати

Після мітингу депутати Запоріжжя надали місту екоспецстатус

10 червня 2015 - 23:07
Після мітингу депутати Запоріжжя надали місту екоспецстатус / Новини на Громадському радіо

Мітинг Запоріжжя 1Десятого червня під час сесії міськради під запорізьку мерію вийшло близько 100 чоловік з вимогами надати Запоріжжю екологічний спецстатус. Тим не менш, на більшості плакатів і транспорантів, котрі розгорнули мітингарі, слово «екологічний» було відсутнє. Переважну більшість мітингарів складали пенсіонери та люди похилого віку. 

На питання, що мається на увазі під формулюванням “Спецстатус”, більшість учасників не змогла дати зрозумілу відповідь.

 - Мы сейчас отправляем на Киев 70 процентов, а оставляем 30. А мы хотим чтобы 100. Нет не 100, а наоборот — нам 70 им 30.

Допомогти мітингарям сформулювати сутність спецстатусу вирішив один з організаторів акції Марк Соколов, котрий представився активістом громадської ініціативи “Рада по екоспецстатусу Запоріжжя”:

- Законопроект с длинным названием, суть его сводится к тому, что…

- А можно название?

- Можно название в интернете посмотреть, мы неоднократно писали…

- То есть вы не знаете названия?

- Закон про специальный… эээ… режим территории. В скобках — об экологическом и социальном развитии. Он предусматривает, что экологический налог будет оставаться на местах и местные депутаты смогут распоряжаться этими деньгами.

Мітинг Запоріжжя 2

Паралельно на сісії міськради, котра саме у цей час проходила у мерії, депутати одностайно прийняли звернегння до Верховнойї Ради з вимогою надати Запоріжжю екоспецстатус.

Мітинг Запоріжжя 3

Після завершеня мітингу, його учасники попрямували до найбличого парку, де склали списки присутніх для подальшого розрахунку. За словами однієї з учасниць мітингу,  за участь у маніфестації організатори обіцяли по 150 гривень.

Максим Щербіна з Запоріжжя для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+