Слухати

Поляки зі Жґува передали буковинцям пожежну машину

12 червня 2015 - 15:04

20150611101833Бургомістр гміни Жґув Лодзького воєводства Республіки Польща Конрад Кобус від імені громади гміни передав громаді Сторожинеччини Чернівецької області пожежну машину. Цей автомобіль дуже чекали в районі.

Начальник Сторожинецького районного відділу Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області Андрій Сеник розповів, що це буде третя пожежна машина в його підрозділі:

- Три нам вистачить, але різниця наших вітчизняних і автомобілів європейського класу досить велика.

Приїхали також з представниками польської делегації їхні пожежники, які працювали на цій машині і вони будуть вчити наших пожежників, наших водіїв вправно користуватись.

Голова Сторожинецької райдержадміністрації Ярослав Бартош розповів про деталі отримання пожежної автівки:

- Гміна Жґув і місто Жґув співпрацює не тільки зі Сторожинецьким районом, а особливу увагу приділяє селу Стара Красношора. І два роки тому автомобіль був переданий селу Стара Красношора. Тому що після чергового візиту в це село вони були дуже здивовані, що там немає пожежного автомобіля. В Польщі все це передбачено. І було прийнято рішення надати автомобіль селу. Після цього була наша пропозиція і вона була підтримана. Керівництво гміни знайшло можливість передати цей автомобіль для потреб вже всього району і для нашого районного управління МНС.

20150611101735Село Стара Красношора є місцем компактного проживання поляків. Тут їх проживає 61% від загальної кількості місцевого населення.

Бургомістр гміни Жґув Конрад Кобус розповів, що ця пожежна машина від польської громади – це подарунок від щирого серця. Він запросив дітей Сторожинецького району в серпні на літній відпочинок до Польщі, а також сказав, що громада Жґува планує надати фінансову підтримку на облаштування столової для дітей в селі Стара Красношора.

Надія Вірна з Чернівців  для Громадського радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+