Слухати

У Тбілісі відкривають рахунки для допомоги постраждалим

15 червня 2015 - 18:23

584474_1277831У телефонній розмові з Тбілісі дізнаємося останні новини від блогерки Дар’ї Холоділіної. Вона розповідає про те, що рятувальники й волонтери почали займатися ліквідацією наслідків потопу. «Без даху над головою залишилося понад 40 сімей. Зруйнований зоопарк планують перенести в інше місце і відновити там.» — каже Дар’я. Також дізнаємося найважливіше — вже є рахунки, на які Грузія прийматиме допомогу від небайдужих з усього світу. 

Розпочалося все 13 червня, як ви знаєте. Через сильну зливу річка вийшла з берегів. Кажуть, що був зсув землі і через сейсмічні умови річка затопила дорогу. Я мешкаю біля цієї дороги, вона називалась «нова дорога», її збудували 2 роки тому. Видно, що дороги вже немає. Загиблих наразі більше 10, пропало без вісти близько 15 людей, якщо я не помиляюся. Більше 40 сімей залишилися без нічого. Є дуже великий волонтерський рух. Кілька точок містом, де люди збирають речі і їжу. Я сьогодні була на обидвох точках. Одна біля епіцентру, там Червоний Хрест ще допомагає. Інша — у старому місті, яке на щастя не ушкоджено. Зараз на місці подій не тільки волонтери, але і професійні рятувальники, вже і техніка надійшла туди. Що стосується зоопарку, багато людей стурбовані тим, що нічого не можна зробити. Але наразі я вже чула що на Тбіліському морі, це таке водосховище поблизу міста, виділять землю і там зоопарк можна буде відбудувати. Люди вже збирають гроші. Провідні грузинські банки відкрили рахунки для того, щоб збирати пожертви і вже досить багато грошей зібрали.

Що стосується фонду, є у нас такий. Є у нас така інтернаціональна команда у Тбілісі: британець, кілька українців, грузини, росіянка. Вчора було прийнято рішення відкрити фонд і продавати футболки і сумки. Всі кошти, що надійдуть — поділяти 50% для людей і 50% для тварин.

Реквізити:

рахунки

 

 

фото: 24tv.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+