Слухати

У Дніпрі на акції протесту задіяли дітей, які не знали, чого прийшли

16 червня 2015 - 21:32

children2У Дніпрі громадські організації біля Красногвардійського районного суду провели акцію проти корупції. В акції організатори задіяли школярів. Молоді люди відмовилися на камеру говорити про те, що вони роблять біля приміщення суду. Кореспондент Громадського радіо намагався поспілкуватися з підлітками:

- Я не можу давати інтрев’ю. Я не вмію.

- А скільки Вам років?

- Я не пам’ятаю

- Чому Ви до мене підійшли? Я нічого не скажу, вибачте.

– А чому?

- Тому що!

- Без коментарів, до організаторів акції. Не положено.

- Ви взагалі одкласники чи хто Ви?

- Однокласники, друзі і брати.”

Діти тримали прапори громадських організацій, плакати і транспаранти. Один з організаторів акції Дмитро Кашик назвав вік учасників «від 16 до 18 років» і запевнив, що батьки дітей знають про те, чим ті займаються:

“Скільки їм років? Дітям, будемо казати, від 18 років і до 16. Якщо людина проти того, щоб брали хабарі, нехай виходить і виказує свою позицію. Це головна мета. Ми себе нічим не дискредитуємо”

Організаторами акції були громадські організації «Майдан-Січеслав», «Громадський комітет по боротьбі з корупцією» і «ГРОМ».

Ігор Петровський, Олександр Чиж з Дніпра для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+