Слухати

У Костянтинівці переселенцям безкоштовно надають автобус для відпочинку

19 червня 2015 - 14:37

IMAG1576Вимушені переселенці  згуртувалися і відтепер не лише разом отримують гуманітарну допомогу, а й їздять відпочивати. Із цією метою звернулися до місцевого автоперевізника. Він щотижня надає автобус, за оренду люди не платять і їдуть по цікавих місцях Донеччини, де можна відпочити душею й дізнатися щось цікаве з історії свого краю, — розповідає волонтер Наталя Шевченко.

 Мы собираемся и едем по интересным местам. Люди всю жизнь живут здесь, но не знают своего края, его истории, мы это рассказываем…, — каже Наталя.

За короткий час вже встигли побувати у різних місцях – і у Краматорському парку птахів були, і виставку в Аретівському музеї відвідали. Сьогодні, коли надворі спекотно, прагнуть відпочити на озерах.

Сейчас актуальны озера, ведь на море нет средств у людей поехать. К нам каждый раз приходят и присоединяются все новые люди. Мы этому рады…, — розповідає волонтер.

Свого часу громадський активіст з Краматорська Станіслав Черногор допомагав у сусідній Костянтинівці створювати волонтерський центр. Тепер, каже Станіслав, може досвід у них переймати. Принаймні збирається також організувати «недільний автобус», поки хоча б для дітей переселенців.

«В этом плане Константиновка лучше нас, они молодцы, что запустили такой автобус. Мы также планируем организовать что-то подобное. Теперь у них будем перенимать опыт…», — каже Станіслав.

Тим часом костянтинівські переселенці готуються до чергової недільної подорожі цікавими дорогами свого краю. Хоча, безумовно, усі вони хочуть, аби цей автобус якнайшвидше привіз їх до рідної домівки.

Наталя Поколенко з Костянтинівки для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+