Слухати

У Костянтинівці почали видавати бюлетень переселенця

20 червня 2015 - 15:14

DSC_0144Власне ідея друку належить самим переселенцям. Громадський активіст та місцевий журналіст Володимир Березін звернувся по допомогу до організації «Українська миротворча школа», аби та сприяла переселенцям. А з-поміж переселенців провели своєрідний конкурс ідей. Назбирали 50 пропозицій, — каже Володимир.

«Третина з них стосувалася саме інформаційної підтримки: де отримати гуманітарну допомогу, як зорієнтуватися у законодавстві щодо власне переселенців, як живуть сьогодні переселенці. Ми, як журналісти, зраділи. Люди просять інформації. І взялися за роботу».

DSC_0144

До речі, власне матеріали до цього бюлетеня пишуть самі переселенці. Спочатку трохи боялися, бо жоден з них не має журналістського досвіду. Втім, усе вийшло. Сьогодні до редакції місцевої газети «Провінція», на сторінках якої виходить цей бюлетень, з’являється все більше інформації про переселенців і для переселенців.

Наталя Поколенко для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+