Слухати

Гуманітарку від ООН отримали переселенці в трьох містах на Донбасі

22 червня 2015 - 15:23

DSC02844Гуманітарну допомогу від ООН отримали переселенці Краматорська, Костянтинівки, Дружківки.

Часу від подачі заявки комісару ООН до власне приїзду вантажу на Донеччину пішло небагато. Голова правління Краматорської громадської організації «Фонд розвитку громади» Станіслав Черногор каже: цього разу все було оперативно, і вантаж приїхав досить швидко.

 Надо писать заявку, ждать. Не факт, что прийдет все, что заказали. Обычно месяц, но в этот раз все было очень оперативно, за одну неделю. От ООН приехали одеяла, посуда, ведра. То, что мы заказывали. Заказ приехал в Краматорск. Но мы распределили его и на своих партнеров – Константиновку и Дружковку, — говорить Черногор.

У Костянтинівці гуманітарну видавали не тим, хто її отримує по усіх інстанціях, а склали окремі списки, — розповідає волонтер Наталя Гарбуз:

Мы приняли решение: будем выдавать тем, кто не получал ранее. Провели заседание координационного совета. И позвали тех переселенцев, которые еще не приходили ни разу…На семью выдавался один набор посуды, 5 столовых приборов…

Exif_JPEG_420DSC_0131Маючи вже певний досвід з видачі різних видів допомоги, Станіслав Черногор наголошує: отримати певну гуманітарну, наприклад ковдру, можна лише в одному місті. І це жорстко контролюється.

В Краматорске помощь получают те, кто живет в Краматорске. Точно также в Константиновке. Это наша принципиальная позиция. Нельзя получить одеяло в Краматорске, а затем поехать и получить его в Славянске. Мы это пресекаем. Мы помогаем тем, кто нуждается в помощи, а не зарабатывает на ней.

  DSC02844 DSC02848

Коли чекати наступного вантажу гуманітарної допомоги, у центрі переселенців самі не знають, втім, продовжують проводити роботу з виявлення того, що реально потрібно переселенцям. І у будь-якому разі дякують навіть за невелику допомогу усім, хто в змозі її надати.

Наталя Поколенко з Костянтинівки для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+