Слухати

Полтавці утворили Ланцюг Єдності, аби підтримати українських солдатів

23 червня 2015 - 23:42

27Десятиметровий Прапор Єдності, на якому ставлять свої підписи волонтери та благодійники з кожного регіону України, дістався Полтави. 23 червня в Корпусному парку зібралися усі ті, хто нині допомагає українській армії або просто переймається ситуацією, що склалася в нашій країні.

Координаторами події в Полтаві стали невтомні та самовіддані волонтерки: Вікторія Мірошніченко, Вікторія Лоза, Тетяна Рожкова та інші небайдужі.

«Собрались волонтёры абсолютно со всех организаций. Очень много с области приехало людей. Очень интересно, дружелюбно. Мы сварили кашу, будем всех угощать. Підпишем прапор, передамо його далі, покажемо всій Полтаві, які ми сильні, великі, як нас багато і нас не подолати», — розповіла Вікторія Лоза.

27 29 33 34Разом волонтери, тримаючись за руки, утворили Живий Волонтерський Ланцюг Єдності. Цей ланцюг мав на меті продемонструвати українським воїнам, що у них є надійний тил.

«Этой акцией мы показываем в первую очередь нашим мобилизованым, что мы с ними, мы их подерживаем, нас много и в нас большая сила, поддержка и любовь к ним», — додала волонтерка.

За словами організаторів, дана акція є ініціативою самих волонтерів і не носить політичного характеру. Тетяна Рожкова розповіла про концепцію заходу:

«Буде багато веселого, тому що волонтери трошки стомилися. Я не люблю слово «волонтер» – ми вже перетворилися на тил хлопців. Тому ми трошки вирішили розважитися і зібралися, щоб поспівати пісень. Буде волонтерське караоке. Пісні і танці будуть відбуватися прямо в броніках, аби всі мали змогу спробувати, як там нашим хлопцям. Буде каша – точно така, якою годують мобілізованих».

Для учасників акції волонтери організували польову кухню: усіх охочих годували смачною кашею та поїли чаєм просто з казанів. На заході лунали українські патріотичні пісні, діти розмальовували фарбами гільзи від крупнокаліберної зброї, відомий карикатурист Михайло Шлафер створював шаржі на присутніх, а волонтери збирали кошти на допомогу українським військовим.

191614

 

 

 

 

1312

 

 

 

 

113

 

 

 

 

10

Після цього усі бажаючи мали змогу розписатися на прапорі, який розгорнули поблизу монументу Слави.

Волонтерка «Полтавського батальйону небайдужих» Олександра Сиротенко вважає, що цей прапор в майбутньому може стати реліквією для нащадків:

«На сьогодні волонтерський рух і ситуація на Сході – це історично важливий період. У майбутньому навіть цей прапор може стати реліквією для наших дітей, онуків і наступних поколінь».

До Полтави прапор прибув із Маріуполя, надалі він попрямує до Кременчука, де на ньому поставлять свої підписи місцеві благодійники. Прапор, що мандрує усією країною, має завершити свій шлях у Києві в День незалежності України. Про це розповідла координатор акції Тетяна Рожкова:

«Цей захід у нас почався у Львові і мандрував містами України. До нас прапор приїхав з Маріуполя, після нас він поїде до Кременчука, бо там дуже потужний волонтерський рух. Сьогодні тут зібралися ті, хто ближче до Полтави: Лубни, Миргород, Диканька. Прапор має 10 метрів, і всі волонтери України на ньому розписуються. Закінчиться вся акція на День незалежності в Києві. Цей прапор буде зберігатися як символ волонтерського руху, який піднявся під час війни».

Анатолій Мележик і Людмила Гудзь з Полтави для Громадського радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+