Слухати

У Дружківці знесли Леніна

25 червня 2015 - 16:12

LENIN 1_1Чорний Ілліч таки пішов з постаменту! Щоправда, без чобіт. Комунальники міста відповідно до рішення місцевих депутатів зрізали пам’ятник, що стояв на центральній площі. Підприємство «Спектр», яке впроваджувало в життя рішення ради, витратило цілий день: роботи тривали з 8-ї ранку до 17-ї вечора. Захід зібрав навколо чимало городян і викликав неоднозначну реакцію.

Олександр: Это что война с памятниками? Чем он вам мешал?

Тетяна: Это наша история. Он революцию делал.

Валентина Іванівна: Ленин не мешал, не надо его трогать. Не время сейчас.

Були і такі, що підтримують знесення пам’ятників, принаймні у цивільний спосіб.

LENIN 3LENIN 2

Володимир у свої 76 пам’ятає, як у Дружківці ставили на цей постамент Леніна. Напевно, гадали, що навіки. Тож залили арматуру в бетон на совість. От тепер і не виходить зрізати, принаймні швидко. Хоча давно треба було/

VOLODIMIRОдобряю это! Правильно делают! Сколько бед Ленин принес стране. Надо вместо него достойного найти исторического деятеля.

А дружківчанин Ігор пропонує замість Леніна встановити пам’ятник Франку, а ще краще засновнику міста – за легендою козаку Дружку:

 

IGORНаконец-то убирают этот памятник. Мне не жалко. Давайте достойный поставим, например, козаку Дружко — основателю Дружковки.

Зберігатимуть пам’ятник на території підприємства «Спектр», яке, до речі, надає ритуальні послуги. Може, там нарешті його і поховають, відповідно до християнської традиції.

А от Костянтинівський Ілліч «у золоті» продовжує (поки що) стояти на своєму місці. Цікаво, чи довго протримається, враховуючи досвід сусідніх міст Донеччини?

Наталя Поколенко з Дружківки для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+