Слухати

Українські вчені перші у світі винайшли препарат проти вірусу, що викликає рак

25 червня 2015 - 15:56

Гриневич+НовакУкраїнські вчені перші у світі винайшли діючу речовину, що допоможе уникнути захворювання на рак шийки матки.

Ідеться про лікування дисплазії шийки матки, яка практично в усіх випадках призводить до раку. Унікальний засіб 24 червня анонсували українські фахівці в галузі онкології та гінекології.

Вчені кажуть, що провели 32 доклінічних та 20 клінічних досліджень за участю 1200 жінок і довели ефективність вітчизняного препарату Протефлазід на вірус папіломи людини, у тому числі на його онкогенні типи.

«Ми зробили ще додатково унікальну формулу, унікальний лікарський препарат – свічка або супозиторій для зручності застосування у домашніх умовах. Щоб жінки не ходили амбулаторно, не лягали у клініку, займали свій час і витрачали гроші. Буде два препарати: один в каплях (у майбутньому — в капсулах), інший – супозиторії», — розповів Анатолій Новак, голова наглядової ради ТОВ «НВК «Екофарм», що ініціювало проведення досліджень.

За його словами, лікарський засіб отримали методом природного синтезу, а не лабораторного. Вчені отримали діючу речовину з двох рослини, які ростуть на території України.

Згідно з висновками, ефективність лікування препаратом пацієнток з дисплазією шийки матки склала майже 100%.

«Дійсно, ми одержали майже 100% виліковності. При цьому, захворювання СIN-1 – це дисплазія середнього ступеня, яка переходила у дисплазію легкого ступеня або зовсім виліковувалася. Це підтверджує ефективність цього препарату при умовах папіломо-вірусної інфекції і показує 100%-ну ефективність лікування», — розповів Олександр Гриневич, заступник генерального директора ТОВ «НВК» Екофарм».

Фахівці кажуть, що унікальний лікарський засіб з’явиться у продажу до кінця цього року. Ціна препарату буде доступною.

«Курс лікування легкої дисплазії СIN-1 буде на рівні 400 гривень, дисплазія СIN-2 – це передракова дисплазія – 600 гривень», — каже Новак.

Нагадаємо, рак шийки матки – одна з найбільш підступних агресивних пухлин жіночого організму. На ранніх стадіях захворювання не викликає будь-яких клінічних проявів.

Оксана Януш для Громадського радіо

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки міжнародного медіа-проекту MYMEDIA.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+