Слухати

Через «замінування» виконкому Костянтинівки визнання Росії агресором знову відклали

26 червня 2015 - 13:26

Во дворе исполкомаЗа 15 хвилин до початку сесії міськради 25 червня до чергового на «102»  надійшло повідомлення, що будівлю виконкому заміновано. За 5 хвилин це знали всі співробітники. Люди оперативно залишили будівлю, вийшовши на подвір’я виконкому.

Уся справа в тому, що на 14.00 була призначена чергова сесія міської ради. До порядку денного мало ввійти питання про визнання Росії агресором. До речі, дві попередні сесії не відбулися, оскільки депутати просто не збиралися: не вистачало кворуму. Утім, цього разу місцеві обранці швидко зорієнтувалися і на запрошення поїхали попрацювати до філії університету. 

Коментуючи даний інцидент, секретар міської ради Юрій Разумний висловив своє бачення: це явна провокація.

Разумный и депутатыРазумний: Я не хочу комментировать чьи-то бредовые поступки. Думаю, что это явная провокация против нынешней местной власти, городского совета…

Цього разу на сесії депутати так і не розглядали питання про визнання Росії агресором.

Представники Громадської ради дивуються: чого це обранці Костянтинівки так пасуть задніх, коли всі інші ради це вже зробили, — акцентує Ярослав Маланчук.

 

МаланчукЯрослав Маланчук: Це важливе питання. Наша Громадська рада вже двічі подавала до депутатів це питання, вони навіть розглядати не хочуть. Хоча мають розуміти – вже скоро  вибори, відсидітися не вдасться…

Тим часом правоохоронці оточили виконком, а сапери  проводили  обстеження поверхів. За словами  Вячеслава Галя – заступника начальника Костянтинівського МВ УМВС, після ретельної тригодинної перевірки нічого у будівлі так і не виявили.

Наталя Поколенко  з Костянтинівки для Громадського радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+