Слухати

На День Конституції в Краматорську роздавали браслети у кольорах російського прапора

28 червня 2015 - 22:46

DSC_0054 (Копировать)Під час святкування Дня Конституції та Дня молоді у м. Краматорськ журналісти помітили, як волонтери Громадської організації «Наш Краматорськ» роздають гостям свята браслети у кольорах російського прапора. 

Коли людей запитали, чому вони це беруть і одягають, ті відповіли, що ніякого прихованого значення це немає і одразу демонстрували також жовто-блакитну символіку.

DSC_0054 (Копировать)DSC_0055 (Копировать)На афішах свята вказано, що організатором є ГО «Наш Краматорськ» за підтримки народного депутата України Максима Єфимова (колишній регіонал).

Після виходу цієї публікації Максим Єфімов на свої сторінці в соцмережі написав наступне:

«64(!) цветовых сочетаний можно скомбинировать из четырех цветов. К примеру, белый и красный — Блок Петра Порошенко, а желтый и голубой — флаг Украины. Каждый сделал то­, что сделал. Каждый увидел то, что увид­ел. Каждый имеет возможность сделать выв­оды. К примеру, на фото ниже у парня на ­руке сложился флаг Чехии. Проблема в головах, а не в браслетах. Так и до абсурда­ недалеко».

Але більшість людей на площу міста вийшла з національною символикою.

DSC_0042 (Копировать)

DSC_0020 (Копировать)

Святкові заходи проходять на площі Леніна.

DSC_0017 (Копировать)DSC_0041 (Копировать)У програмі – виступи творчих колективів міста «Україна – це ми!», краматорської хіп-хоп групи «Pro-true», творчих колективів «Смолова галерея», «Рутина», «IceCream», а також виступ переможця Х-фактора Дмитра Бабака.

DSC_0028 (Копировать)DSC_0034 (Копировать)Паралельно святкування відбувається у Парку культури і відпочинку «Ювілейний» та МПК «Будівельник». Правопорядок забезпечує Нацгвардія та СБУ.

Анастасія Шибіко для Громадського радіо 

 

Матеріал створено в рамках проекту ГО «Телекритика–«Донбас: чесно». Проект реалізується ГО «Телекритика» у партнерстві з Товариством польських журналістів у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії за підтримки програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+