Слухати

У Бердянську працює притулок для тварин із зони АТО

30 червня 2015 - 14:44

кот-без-глазаХатні тварини, що страждають від війни на сході, знаходять другий дім у бердянському зоопритулку активістів «Служби захисту тварин». Волонтер Наталя Дорогих розповідає, що більшість хатніх улюбленців потрапляють до бердянських зоозахисників після важких поранень, котрі отримують у зоні АТО:

- 80 животных. Прекрасных кошечек, шиншил, попугайчиков и собачек. Но все они не здоровы. Без лапок, без глазок, у некоторых животик разрезанный был, мы операцию делали, некоторые слепые.  

Тварин привозять як переселенці, котрі лишають небезпечні території у пошуках кращого життя, так і військові.

Волонтери сміються, що солдати не досить вигадливі на імена для тварин:

- Называют они, конечно… Если девочка – Пуля, если мальчик – Патрон. Других названий у них нету.

Кішка Піратка у війні на сході втратила око та отримала важке поранення у живіт. Волонтери буквально витягли тварину з того світу. У папуги Кєші від гуркоту розривів снарядів віднялися лапки. Ще більш трагічна доля у стафорда Майка — його господар загинув під час пожежі. Майка, що сидів біля тіла, знайшли люди. Вони й привезли собаку у бердянський притулок. Пес, не дивлячись на великий розмір та досить загрозливу зовнішність, виявися дуже лагідним.

кот-без-лапыкот-без-глаза

 

возле приютаадресныйБердянському притулку допомагають британські волонтери. Завдяки їм вдалося придбати «Ланос». Тепер з’явилася можливість перевозити тварин, доставляти в притулок газ у балонах та питну воду, тому що наразі в приміщенні, де розміщуються тварини, немає навіть електрики – волонтери використовують свічки.

Проте притулок постійно має потреби в ліках, кормах та витратних матеріалах. Якщо бажаєте допомогти звірям-переселенцям — реквізити притулку:

ЄДРПОУ 2 277 517 709

Р/Р 26 004 275 166

МФО 320 478

ВАБ “Укргазбанк”

Телефон волонтерки Наталі Дорогих: 099 11 83 880

Максим Щербина із Запоріжжя для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+