Слухати

Жнива-2015 комбайнери Донеччини збиратимуть, ризикуючи життям

02 липня 2015 - 19:30

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ Костянтинівському районі половина господарств знаходиться на лінії розмежування. За словами начальника Управління агропромислового розвитку Констянтинівської райдержадміністрації Миколи Жихаря, понад 1 000 га чорноземів сьогодні в районі не обробляється через бойові дії:

Жихарь «Там реально опасно проводить любые работы, в том числе и сельскохозяйственные. Но ведь земли распаеваны, они в аренде у какого-то фермера. И то, что этот фермер ничего не выращивает из-за войны, для владельцев паев – не оправдание. Он все равно должен им платить за пай. Есть договор…».

Крім того, цими днями стався нещасний випадок у фермерському господарстві «Династія», — розповідає Микола Миколайович:

«На одном из его полей работала дождевальная установка. Вдруг произошел взрыв. К счастью, комбайнер не пострадал. А вот дорогостоящая сельхозмашина ремонту не подлежит…».

Масово збирати ранні зернові у Костянтинівському районі планують розпочати з 6 липня.

Наталя Поколенко з Костянтинівки для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+