Підтримай нас //

Підтримай нас!

 

Якщо Ви тут…

Багато людей сьогодні хочуть мати справді незалежні медіа. Незалежні — від олігархів, держави, які працюють саме для інформування людей про важливе вчасно і якісно.

На Громадському радио працює команда, яка від початку прагнула створення такого медіа та кожного дня докладає великих зусиль для роботи незалежного радіо в першу чергу тому, що усвідомлює, чому це настільки потрібно українцям сьогодні.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. Усі ресурси, що нам вдається залучити, ми використовуємо для того, щоби надати інформацію нашим слухачам і допомогти їм прийняти власні рішення. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас не мета, а засіб.

Ми робимо це тому, що віримо в ці ідеали, тому, що бачимо в цьому майбутнє, і тому, що це ваше майбутнє також. Підтримуючи Громадське радіо, ви робите вклад у якість свого життя.

Наш успіх був би неможливий без участі наших доброчинців! Своїм внеском просто зараз ви теж можете долучитися до розвитку неприбуткового і незалежного радіо.

Зробити внесок