Слухати

Наради зі слідчими стосовно розстрілів на Майдані проводив тільки Баганець, - Горбатюк

20 лютого 2018 - 23:39
Керівник управління спеціальних розслідувань розказав, як Генпрокуратура сприяла розслідуванню справ Майдану після Революції Гідності
Наради зі слідчими стосовно розстрілів на Майдані проводив тільки Баганець, - Горбатюк / Новини на Громадському радіо

Єдиним, хто проводив наради зі слідчими, стосовно розслідувань розстрілів на Майдані, був заступник Генерального прокурора Олексій Баганець

Про це в ефірі Громадського радіо повідомив керівник управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

«Безпосередньо по стану розслідування злочинів на Майдані єдиний, хто проводив наради і реально зі слідчими вислуховував, що зроблено і як далі рухатись, це заступник генерального прокурора Баганець», — сказав Горбатюк.

За його словами, жоден з генеральних прокурорів по суті самого розслідування нарад не проводив.

«Луценко — тільки стосовно того, коли буде завершена справа Януковича. Це єдине питання, яке він підіймав як прокурор на нарадах зі слідчими», — сказав Горбатюк.

Нагадаємо, Олексій Баганець був заступником Генерального прокурора України (у 2014-2015 роках).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+