Слухати

Збори щодо ініціювання референдуму все одно відбудуться в неділю — Крючков

05 вересня 2013 - 15:45 18
Збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою відбудуться 8 вересня незважаючи на можливі рішення судів про їх заборону

Збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою відбудуться 8 вересня незважаючи на можливі рішення судів про їх заборону. Про це під час запису програми «Якщо» на «Громадському радіо» hromadskeradio.org повідомив член ЦК КПУ Георгій Крючков.

«Наскільки я інформований, то у неділю відбудуться збори. Я думаю, що наші товариші продумали усі варіанти, які будуть. Я не торкаюсь наслідків, я не торкаюсь того, буде представник Центрвиборчкому чи не буде. У цій ситуації сьогодні найголовніше питання правове, бо відсутність представника Центрвиборчкому поставить під сумнів легітимність наступних дій, але партія налаштована дуже і дуже…» — сказав Георгій Крючков.

Георгій Крючков не зміг уточнити, який правовий статус матиме рішення зборів, оскільки участь у зборах представника ЦВК наразі не передбачається.

Крючков також відкинув можливість застосування сили владою проти учасників зборів, він сподівається що влада не настільки «деградувала».

Інший учасник програми «Громадського радіо» член ЦВК Андрій Магера підтвердив, що Центрвиборчком отримав нове повідомлення про проведення інших зборів у той самий час за тією ж адресою:

«Справді до Центральної виборчої комісії уже надійшло друге повідомлення. Цього разу уже не від політичної партії, а від ініціаторів, громадян України, які повідомляють Центральну виборчу комісію, що 8 числа за тією ж адресою, місто Київ, вулиця Фрунзе, 105, відбудуться збори громадян щодо ініціювання всеукраїнського референдуму, але не до Митного союзу, а до Євразійського економічного простору. Може я помилюся в термінології, але в будь-якому разі питання не стоїть там Митного союзу».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+