Слухати

«Громадське Радіо» співпрацюватиме з платформою «Спільнокошт»

15 жовтня 2013 - 15:46
Команда «Громадського радіо» запустить власний проект на «Спільнокошті», мета якого – зібрати 60 тис. грн за 60 днів
«Громадське Радіо» співпрацюватиме з платформою «Спільнокошт» / Новини на Громадському радіо

Сайт «Суспільне мовлення». Завтра, 16 жовтня, команда «Громадського радіо» запустить власний проект на платформі «Спільнокошт», мета якого – зібрати 60 тис. грн за 60 днів. Про це редакція повідомила на своїй сторінці у facebook.

Як зазначено на сайті Big Idea, платформа «Спільнокошт» пропонує учасникам втілити власні проекти з матеріальною підтримкою громадськості. До участі не допускаються комерційні проекти.

«Механізм «Спільнокошт» захищає доброчинні наміри, діючи за принципом «все або нічого»: тільки той проект, що зібрав 100% потрібного бюджету до завершення зазначеного терміну, отримає кошти на здійснення. Якщо ж проект не зміг вчасно зібрати потрібну суму, всі кошти повернуться доброчинникам. Стати соціальним інвестором означає погодитись з відомою істиною, що будь-які соціальні проблеми можна вирішити шляхом грамотного вкладення коштів», – зазначено в описі.

Детально про механізм можна дізнатися з інтерв’ю з координатором проектів Вітою Базан, яка говорить, зокрема, і про «Громадське радіо» – в контексті того, що успіх проекту часто залежить від особи автора, а за «Громадське радіо» на «Спільнокошті» відповідатиме літературний оглядач «Української правди», теле- та радіоведуча Ірина Славінська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+