Слухати

Благодійна вечірка принесла «Громадському Радіо» 10 тисяч гривень / Новини на Громадському радіо

Благодійна вечірка принесла «Громадському Радіо» 10 тисяч гривень

18 жовтня 2013 - 15:49
Під час вечірки відбувся міні-концерт гурту Ірени Карпи, поетичні читання Катерини Бабкіної, Тараса Малковича, Павла Коробчука та Дмитра Лазуткіна

Сайт “Суспільне мовлення». Під час благодійної вечірки «Громадського радіо», що відбулася 17 червня в закладі «Радіобар», проекту вдалося зібрати 10 тис. грн. Про це учасники проекту повідомили на своїй сторінці у facebook та у профайлі на платформі «Спільнокошт».

Під час вечірки відбувся міні-концерт гурту Ірени Карпи, поетичні читання відомих українських авторів Катерини БабкіноїТараса МалковичаПавла Коробчука та Дмитра Лазуткіна, а також лотерея. Всі зібрані кошти буде переведено на рахунок «Громадського радіо» у «Спільнокошті».

«Ооблива подяка Радіобару, що пустив до себе на вогник, а також гурту QARPA та Ірені Карпі особисто — за ексклюзивний міні-концерт. І поетам — Каті Бабкіній, Тарасу Малковичу, Паші Коробчуку та Дімі Лазуткіну. А ще — дорогим BookLand за коштовний подарунок-суперприз нашої лотереї. Друзі, ви фантастичні! Любимо всіх вас!», — пишуть члени команди у facebook.

Також ведуча «Громадського радіо» і відповідальна за нього на «Спільнокошті» Ірина Славінська висловила вдячність людям, які пожертвували проекту цінні речі, що використовуються як винагороди для доброчинців.

«Друзі, а в нас у «Громадське радіо» такі нагороди нині оновилися! Спеціальний подарунок від «Книжное Бюро» — культовий альбом «Качалка». І… тидищ-тидищ!!! Марися Рудська пожертвувала нам ще 4 оригінали своїх картин, тобто тепер всього 6 її чудових робіт є в наших активах, але 2 вчора розійшлися протягом перших пари годин після публікації проекту. Одним словом, на нашому Спільнокошті є пречудові нові приводи зробити добру справу!», — пише Славінська.

Нагадаємо, нещодавно «Громадське радіо» почало збір коштів на платформі «Спільнокошт».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+