Слухати

«Громадське Радіо» третій день поспіль веде онлайн-марафон про Євромайдан

01 грудня 2013 - 14:51 16
1 грудня «Громадське радіо» вперше вийшло у прямий ефір на хвилях радіо «Європа Плюс» і продовжує включатися третій день поспіль

1 грудня «Громадське радіо» вперше вийшло у прямий ефір на хвилях радіо «Європа Плюс» і продовжує включатися третій день поспіль. Тема марафону – Євромайдан.

1 грудня марафон розпочав ведучий Андрій Куликов. Після нього трансляцію вели Наталя Соколенко, Ірина Славінська, Юрій Макаров і Максим Буткевич. В обговоренні подій Євромайдану взяли участь гості голова партії «Демократичний Альянс» Василь Гацько, профспілковий діяч Михайло Волинець, народний депутат від УДАРу Віктор Чумак, член студентського страйкового комітета Іван Лукеря, омбудсмен Валерія Лутковська, депутат Олесь Доній, соціолог Євген Копатько, письменниця Лариса Денисенко, журналістка «Телекритики» Світлана Остапа, редактор texty.org.ua Анатолій Бондаренко та ін.

Обговорювали події у захопленому мітингувальниками Будинку Профспілок, сутичку між людьми та правоохорнцями біля Адміністрації Президента, проект закону про люстрацію, способи захисту від солдатів спецзагону «Беркут», про результати вечірно-нічно-ранкового патрулювання Майдану Нежалежності, вул. Банкової та захопленої людьми КМДА, про те, як не бути провокатором і не піддаватися провокаціям, та ін.

Деякі уривки онлайн-трансляції включено в черговий випуск «Голосів Майдану», який уже доступний на сайті ГР.
За планом на третє грудня, «Громадське радіо» виходитиме в ефір з 10:00 до 12:00, з 14:00 до 16:00 та з 18:30 до 20:30. Слухати трансляцію можна на хвилі 107 fm або онлайн на сайті радіо «Європа Плюс».

Нагадаємо, 1 грудня онлайн-проект «Громадське радіо» вперше вийшов у прямий ефір. До цього від серпня 2013 мовив у форматі подкастів.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+