Слухати

«Громадське Радіо» розпочинає випуск прямоефірної програми на УР-1 / Новини на Громадському радіо

«Громадське Радіо» розпочинає випуск прямоефірної програми на УР-1

26 лютого 2014 - 14:52
Інформаційно-аналітична програма «Громадська хвиля» виходитиме від 26 лютого на Першому каналі Українського радіо

«Громадське радіо». Інформаційно-аналітична програма «Громадська хвиля» виходитиме від 26 лютого на Першому каналі Українського радіо, відповідно до домовленості між Національною радіокомпанією України і громадською організацією «Громадське радіо».

Ведучими програми в найближчі дні будуть Андрій Куликов, Ілона Довгань, Наталя Соколенко, Кирило Лукеренко, Ірина Славінська та інші журналісти «Громадського радіо». Вони будуть вести програму у парах або трійках.

Гостями студії на Хрещатику 26 будуть українські політики, експерти, посадовці та громадські активісти. Одним із гостей першого ефіру буде народний депутат («Батьківщина») Андрій Шевченко. Також заплановано телефонний зв’язок з народним депутатом (ПР) Оленою Бондаренко.

Двогодинна програма з перервою на новини виходитиме від 21-10 до 23-00 щодня, крім вихідних. Ефірний продукт є спільним виробництвом «Громадського радіо» і НРКУ. «Громадське радіо» надає для випуску програми своїх ведучих, а НРКУ надає студію, забезпечує технічну частину і трансляцію. НРКУ і ГР співпрацюють на некомерційній основі.

«Громадську хвилю» можна буде почути в мережі проводового мовлення, на середніх хвилях, на хвилях FM та УКХ діапазону, а також на сайтах nrcu.gov.ua та hromadskeradio.org

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+