Слухати

Ольга Богомолець розповіла, чому вона йде у Президенти

29 березня 2014 - 15:00
«Майдан стояв не для того, щоб поміняти обличчя, а для того, щоб поміняти систему», - Ольга Богомолець
Ольга Богомолець розповіла, чому вона йде у Президенти / Новини на Громадському радіо

Ольга БогомолецьВідповідаючи на запитання журналіста «Громадського радіо», чому вона йде у владу, Ольга Богомолець сказала:

«Чесно, я вже не можу більше жити в такій країні. Тому що коррупція, несправеливість, брехня, оточили нас з усіх боків. І власне Майдан стояв не для того, щоб поміняти обличчя,  а для того, щоб поміняти систему. Наразі поки що цього не вдалося», — заявила Ольга Богомолець. [date]

 

«Вважаю, що саме громадянське суспільство має контролювати сьогодні владу. Але наразі ніяких важелів окрім брусчатки і коктейлів Молотова поки що немає. Два місяці ми працювали над громадською платформою, яка би мусила мати права на делегимітизацію влади, для того щоб долати корупцію. Але ми прийшли до висновку, що немає легитимного механізму, потрібно міняти конституцію. А для того, щоб міняти конституцію – потрібно зайти у владу», — вважає Ольга Богомолець.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+