Слухати

«Родина Майдан» заявляє про погрози через гроші для родин Небесної сотні

31 березня 2014 - 21:40 21
У «Родини Майдан» є обгрунтована підозра, що групу людей, повязаних з Партією регіонів дуже непокоять 50 мільйонів гривень, зібраних на допомогу родинам загиблих

Катерина БотановаКатерина Ботанова, керівник громадської ініціативи «Родина Майдан», заявила про погрози і тиск.  Вона вважає, що тиск пов’язаний із 50 мільйонами гривень, які «Родина Майдан» зібрала на допомогу сім’ям загиблих героїв Небесної сотні.

 

«У «Родини Майдан» є обгрунтована підозра, що групу людей, повязаних з Партією регіонів дуже непокоять 50 мільйонів гривень, зібраних на допомогу родинам загиблих», — сказала актівистка. Катерина Ботанова розповіла, що ці гроші знаходяться на рахунку однієї з благодійних організацій, яка є частиною цього громадського руху.

«Цього тижня здійснювали тиск на директорку фонду Анастасію Попсуй, аж до ряду погроз. Закиди і погрози відбуваються на рівні приїзду до офисів членів правління «Родини Майдан» великої кількості вдягнених в камуфляж озброєних людей. Ми точно знаємо, що відбуваються дзвінки членам родин загиблих», — розповіла громадська діячка.

Вона повідомила, що інформація про всі факти тиску і погроз була направлена листом до премь’єр міністра та оприлюднена у відеозверненні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+