Слухати

Ірина Славінська: Що нас чекає на «Книжковому арсеналі»

06 квітня 2014 - 15:56
Організатори французької програми привезли більше десятка відомих письменників, які працюють у різних жанрах
Ірина Славінська: Що нас чекає на «Книжковому арсеналі» / Новини на Громадському радіо

Ірина СлавінськаІрина Славінська, куратор української літературної програми літературного фестивалю «Книжковий арсенал» в ефірі Громадського радіо розповіла про те яким в цьому році буде фестиваль «Книжковий арсенал». 

«Восьмого квітня — офіційне відкриття фестивалю. Він триватиме з 9 по 13 квітня на території Мистецького арсеналу, навпроти Києво-Печерської лаври», — повідомила Ірина.

«У квітні буде дуже велика подія. Це міжнародний літературний фестиваль «Книжковий арсенал», він починається вже у вівторок. Триватиме 6 днів. Восьмого квітня — офіційне відкриття, сам фестиваль триватиме з 9 по 13 квітня на території Мистецького арсеналу, навпроти Києво-Печерської лаври.

Заплановано дуже багато заходів: ярмарок,де  можна купити книжки, взяти участь у заходах, зустрітися із письменниками. Музична, літературна, дитяча програми, програма лекцій. Вся програма, список гостей, інформація про те, де і як можна придбати квитки доступна на сайті Мистецького арсеналу.

Цього року на «Книжковому арсеналі» можна буде зустріти велику кількість відомих письменників, як українських, так і письменників з усього світу. Це дуже важлива новинка цьогорічного книжкового арсеналу — поява статусу «почесний гість». Цього року почесним гостем фестивалю є країна Франція. Організатори французької програми привезли більше десятка відомих письменників, які працюють у різних жанрах. Давід Фанкінос, який є одним з п’яти найуспішніших французьких письменників, українці знають його з нещодавно перекладеного роману «Наші розтавання».

Будь який читач незалежно від своїх уподобань може знайти на «Книжковому арсеналі» літературу до вподоби.

З українських письменників можна зустрітися з Сергієм Жаданом, Тарас Прохасько, Оксаной Забужко», -  повідомила Ірина Славінська. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+