Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 6 квітня 2014 року. Частина друга

07 квітня 2014 - 10:38
Журналіст Платон Бєсєдін про ситуацію на сході. Депутат міськради Вишневого Юрій Лісничий про реформи місцевого самоврядування
«Громадська хвиля» ефір за 6 квітня 2014 року. Частина друга / Новини на Громадському радіо

Громадська хвиля6квч2Головні теми цього часу:  Петро Порошенко та Геннадій Друзенко відповідають на запитання слухачів. Письменник і журналіст Платон Бєсєдін про ситуацію на сході та про про літературний фестиваль у Донецьку.  Депутат міськради Вишневого Юрій Лісничий про небезпеки реформи місцевого самоврядування.

 Слухайте «Громадську хвилю» кожного дня  з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті і на хвилях УР 1 та в на 105 FM в Києві. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+