Слухати

Прогноз погоди на 8 квітня від Наталки Діденко

07 квітня 2014 - 20:53
Київ у вівторок також виявиться теплим до +13 +16 градусів
Прогноз погоди на 8 квітня від Наталки Діденко  / Новини на Громадському радіо

Наталка Диденко У вівторок очікується підвищення температури повітря.  В Україні завтра вдень +10 +16,  а місцями +18 градусів. Навіть вночі ті маленькі морози, що були вихідними, втечуть на Північ. А у нас очикується у нічні години +4 +10 градусів. Дощів буде мало. У денні години на півночі та на північному сході на Харківщині та Луганщині трошки зволожить повітря. Київ у вівторок також виявиться теплим до +13 +16 градусів. Вночі пануватиме суха погода, а вдень може піти дощ. У середу буде ще тепліше, а ось у четвер похолодає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+