Слухати

У Вашингтоні пікетували телеканал Russia Today

08 квітня 2014 - 17:35
Понад два десятки українців та американців Вашингтона пікетували будівлю, де знаходиться телеканал «Russia Today»
У Вашингтоні пікетували телеканал Russia Today / Новини на Громадському радіо

Пікет Вашингтон Про це зі столиці США Громадському радіо повідомила Євгенія Дальфон. «Цієї неділі понад два десятки українців та американців Вашингтона пікетували будівлю, де знаходиться телеканал «Russia Today», також знаний як RT. Їхня мета — привернути увагу громадськості до пропагандистської функції телеканалу, яка сприяє спотвореному висвітленню подій, зокрема у контексті україно-російського протистояння», — розповіла Євгенія.

 

«Киянка Тетяна Альдаве обурена брехнею RT щодо Майдану та ситуації у Криму. Із родиною та друзями вона самотужки організувала цей захід. Серед юрби пікетувальників особливо виділяється російський прапор Тетяни Нюберг.  Жінка прийшла показати, що не всі росіяни підтримують дії Володимира Путіна чи поділяють його інформаційну політику стосовно України.

належить до тих ЗМІ, які, схоже, переховуються від громадськості. Інакше, складно пояснити, чому ані вебсайт телеканалу, ані онлайн-карти не містять жодних відомостей про місцезнаходження вашингтонського ньюзруму. Втім, місцевим українцям навіть нестача інформації не стала на заваді: вони успішно провели пікет і планують новий уже посеред тижня – щоб присоромити журналістів телеканалу після їхнього робочого дня», — передає Євгенія.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+