Слухати

Кримські ВІЛ-позитивні та наркозалежні під загрозою смерті, — активіст

11 квітня 2014 - 19:56
Андрій Андрушків повідомив ро розбіжності законодавства РФ та України в сфері закупівель ліків для ВІЛ-позитивних людей
Кримські ВІЛ-позитивні та наркозалежні під загрозою смерті, — активіст / Новини на Громадському радіо

Андрій АндрушківПісля впровадження в Криму російських законів під загрозою переривання лікування (що означає для них повільну смерть) опинилися кілька тисяч ВІЛ-позитивних людей та наркозалежних. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявив активіст Мережі ЛЖВ Андрій Андрушків.

Він також повідомив ро розбіжності законодавства РФ та України в сфері закупівель ліків для ВІЛ-позитивних людей; про державну наркополітику РФ. «В зв’язку з цією політикою виникають ризики для учасників програм зниження шкоди, які існували в Криму більше 8 років», — каже активіст.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+