Слухати

В Маріуполі готується штрум частини внутрішніх військ, — активістка

14 квітня 2014 - 23:40
Бійці внутрішніх військ розповіли активістам, що вони будуть відбиватися у разі штурму
В Маріуполі готується штрум частини внутрішніх військ, — активістка / Новини на Громадському радіо

Марія Паламарчук Марія Паламарчук, активістка із Маріуполя повідомила Громадському радіо, що станом на вечір понеділка в місті готується штурм військової частини внутрішніх військ. Також вона розповіла, що після бійки, яка сталася у неділю, в лікарнях знаходиться 13 проукраїнських активистів. У шістьох з них серйозні травми. В одного переломана рука, всі інши з черепно-мозковими травмами, — розповіла Марія Паламарчук.

Активістка повідомила, що сепаратисти зараз зносять до військової частини шини. Там знаходиться порядка ста чоловік. Бійці внутрішніх військ розповіли активістам, що вони будуть відбиватися у разі штурму.

Нагадаємо, раніше керівник маріупольского «Удару» повідомив, що у неділю будівлю виконкому міліція Маріуполя здала без штурму.

Фото: mariupolnews.com.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+