Слухати

Ветерани УБОЗ підтримують формування батальйонів спецпризначення

14 квітня 2014 - 22:20
Олександр Давиденко підтримує рішення міністра внутрішніх справ про формування частин самооборони жителів східних і південних областей України
Ветерани УБОЗ підтримують формування батальйонів спецпризначення / Новини на Громадському радіо

Олександр ДавиденкоОлександр Давиденко, президент Міжнародної асоціації офіцерів спецпідрозділів з боротьби з організованою злочинністю «Центр», заявив Громадському радіо, що його організація підтримує рішення міністра внутрішніх справ про формування частин самооборони жителів східних і південних областей України від диверсійних атак і нападів невідомих озброєних угруповань без розпізнавальних знаків.

Розмову записав Андрій Куликов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+