Слухати

Бронетехніку в Краматорську захопили «зелені чоловічки», — очевидець

16 квітня 2014 - 18:26
«Зелені чоловічки» повісили на українські БМД російські прапори та прапор ВДВ і рушили у напрямку міста Слов’янськ», —Олексій Манченко
Бронетехніку в Краматорську захопили «зелені чоловічки», — очевидець / Новини на Громадському радіо

Донецк 15апреля Активіст з Краматорська Олексій Манченко розповів Громадському радіо подробиці захоплення української бронетехніки в центрі міста. Очевидець подій розповів що українські військові здали боєприпаси людям в камуфляжі без опізнавальних знаків. «Наші військові поздавали боєприпаси, зброя залишилася при них.

Вони відстебнули «рожки» від автоматів та віддали їх. «Зелені чоловічки» повісили на українські БМД російські прапори та прапор ВДВ і рушили у напрямку міста Слов’янськ», — розповів активіст.

«Мені подзвонив товариш і сказав, що у Старому місті біля ринку заблоковані наші БТРи чи танки. Ми з товаришом приїхали туди хвилин через десять. Це було десь о 9.30. Біля ринку стояли п’ять бойових машин десанту, на яких сиділи військові української армії. Вони були заблоковані ГАЗельками, машинами. Також їх оточували місцеві жителі. Люди їх оточили, давали їм їжу, молоко…

За 20 хвилин під’їхали люди на КАМАЗі, так звані «зелені чоловічки». Вони були з гранатометами і почали розмову з нашими вояками. Наші військові поздавали боєприпаси, зброя залишилася при них. Вони відстебнули «рожки» від автоматів та віддали їх.

«Зелені чоловічки» повісили на українські БМД російські прапори та прапор ВДВ і рушили у напрямку міста Слов’янськ. Ми за ними простежили до російського КПП на виїзді з Краматорську. Потім вони рушили у Слов’янськ», — розповів очевидець подій.

Разом з тим, в.о. глави фракції «Батьківщини» Сергій Соболєв, якого цітує  Українська правда заявив, що на машинах БМП із російськими прапорами в Краматорську й Слов’янську пересувалися замасковані українські військові, щоб у такий спосіб проникнути в частини, контрольовані озброєними сепаратистами.

«Була відкрита заява… Це наші збройні підрозділи використовували партизанський метод проникнення безпосередньо в ті частини, які на сьогоднішній день контролювалися військовими підрозділами Російської Федерації й тими сепаратистами, які ними фінансуються», — заявив Соболєв на брифінгу в середу.

Розмову записала Ірина Сєдова.

 Фото: Максим Донюк 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+