Слухати

Лідер сепаратистів Горлівки, якого шукає СБУ, має зв’язки з Кримом, — депутат / Новини на Громадському радіо

Лідер сепаратистів Горлівки, якого шукає СБУ, має зв’язки з Кримом, — депутат

17 квітня 2014 - 22:56
Самопроголошеного підполковника російської міліції Ігора Бєзлєра зараз шукає СБУ. Лідер горлівських сепаратистів раніше деякий час працював у Криму і погрожував звідти місцевій владі

Про це в ефірі «Громадського радіо» розповів депутат із Горлівки Володимир Рибак. За словами Рибака, міліціонери міста розділилися на дві групи, одна з яких підтримує сепаратистів.

ВОЛОДИМИР РИБАК: В сутичках серйозно постраждав начальник міліції, йому зашивали голову, він знаходиться на лікарняному. Основна частина міліції, офіцерський склад, карний розшук вони готові в будь-який момент відбити назад захоплене управління міліції, аби був даний наказ. Вони готові відновити порядок чинної влади, яка знаходиться в Києві.

КИРИЛО ЛУКЕРЕНКО: Є інформація, що нібито частина міліціонерів  погодилась підпорядковуватися якомусь чоловікові в зеленому камуфляжі, який казав, що він підполковник російської армії . Потім надходило повідомлення, що він не є підполковником російської армії. Що це за людина, де вона зараз, чи керує вона міліціонерами?

ВОЛОДИМИР РИБАК:  Є інформація від тих співробітників , які не перейшли на сторону сепаратистів, терористів. Ці люди у вівторок заходили в управління міліції забрати свої особисті речі. Вони бачили цього «підполковника російської армії», це дійсно житель Горлівки Ігор Бєзлєр, він громадянин Росії. Рік тому він працював у комунальному підприємстві «Простір», очолював ритуальну службу. На той момент у нього був конфлікт з нашим мером. З його слів, мер змушував давати «відкати», побори з кожного цвинтаря.

Ще місяць тому цей чоловік дзвонив з Криму депутатам, в тому числі і мені, і говорив , що скоро вони будуть на Донбасі і будуть розправлятися з тими, хто займається корупцією. З іншого боку , наш мер брав участь у деяких корупційних схемах. Я як депутат доводив це, і у нас були з мером судові суперечки. А з боку мера ллється бруд на цього сепаратиста, який на даний момент є терористом і окупантом. Тут у нас ціла «Санта Барбара», — розповів депутат.

Нагадаємо, що Ігор Бєзлєр розшукується СБУ як російський диверсант. Повідомлення про це розміщено на офіційному сайті відомства.

На фото Ігор Бєзлєр

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+