Слухати

Мустафа Джемілєв: татар у Криму ображають за розмови на рідній мові

17 квітня 2014 - 23:18
Народний депутат України розповів про проблеми, з якими стикаються у повсякденному житті кримські татари на окупованій території
Мустафа Джемілєв: татар у Криму ображають за розмови на рідній мові / Новини на Громадському радіо

Мустафа ДжемилевПерший Голова Меджлісу кримсько-татарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв розповів про проблеми, з якими стикаються у повсякденному житті кримські татари на окупованій території. За інформацією лідера меджлісу татар у Криму ображають і принижують за те, що вони розмовляють на своїй рідній мові. Для того, щоб залишитися громадянином України треба було стояти в чергах. Татари будуть вимушені тимчасово отримати російськи паспорти, але вони залишаться громадянами України, — каже лідер Меджлісу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+