Слухати

Пенсії і зарплати українцям підвищать в наступному році — міністр економики

19 квітня 2014 - 18:46
Інфляція цього року буде вища, ніж минулого року, коли її штучно стримували
Пенсії і зарплати українцям підвищать в наступному році — міністр економики / Новини на Громадському радіо

Павло ШереметаРинок валюти перенервував через події минулого тижня, але зараз повертається у більш-менш стабільний стан.

Про це міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета заявив в ефірі «Громадського радіо». «Інфляція цього року буде вища, ніж минулого року, коли її штучно стримували.

Через девальвацію вона буде вища, але не суттєво. 10-11 відсотків, що звичайно гірше ніж 5 відсотків, але це не критично. Людям будуть підвищувати пенсії і зарплати, але не цього року, а наступного», — повідомив міністр.

Ми не знали про негативні і позитивні аспекти стану української економіки до того як прийняли уряд, — говорить Павло Шеремета. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+